سند خیانت

سند جدید خیانت مسئولین آموزشی وزارت ارتباطات به دانشکده

نخستین دوره آموزشی تخصصی ویژه فارغ التحصیلان و دانشجویان، نخبه با همکاری بخش خصوصی برگزار شد.

وحید یزدانیان، مدیر کل دفتر آموزش، پژوهش و فنآوری در گفت‌وگو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: این دوره‌ها با هدف توسعه ارتباط صنعت و دانشگاه و همچنین اشتغال زایی برگزار می‌شود.
وی افزود: در همین راستا، مذاکراتی از سوی دفتر آموزش، پژوهش وفنآوری وزارت ارتباطات با شرکت‌های خصوصی صورت گرفته و مقرر شد تا دانشجویان نخبه شاغل به تحصیل در ترم آخر یا فارغ التحصیلان رشته‌های مرتبط با حوزه ICT، به منظور گذراندن دوره‌های آموزشی تخصصی، به این شرکت‌ها معرفی می‌شوند.
وحید یزدانیان ادامه داد: به همین منظور و برای برگزاری نخستین دوره این آموزش‌ها، طی مکاتباتی از دانشگاه‌های دولتی و آزاد خواسته شد تا دانشجویان نخبه خود را در رشته مهندسی برق معرفی کنند.
وی تأکید کرد: با معرفی 30 دانشجو، نخستین دوره آموزشی تحت عنوان "طراحی سلولی و بهینه‌سازی موبایل" با همکاری شرکت‌های خصوصی در وزارت ارتباطات برگزار شد.
مدیر کل دفتر آموزش، پژوهش و فناوری تصریح کرد: پس از اتمام این دوره‌ آموزشی، پنج نفر اول که حائز کسب بالاترین رتبه‌ها شدند، جذب بازار کار شده در شرکت‌های خصوصی مشغول به کار شدند.
وی در خصوصی برنامه‌های تدوین شده، در این حوزه گفت: تعامل با شرکت‌های خصوصی به منظور ایجاد نظام‌های باز آموزی و ارایه آموزشی‌های تخصصی کاربردی برای فارغ التحصیلان و همچنین ایجاد هماهنگی با سازمان فنی و حرفه‌ای برای تدوین و ثبت استانداردهای آموزشی در این حوزه از جمله برنامه‌های مورد نظر است.
وی ادامه داد: در همین راستا، 24 استاندارد آموزشی تدوین به ثبت رسیده و هم اکنون دارای کد بین المللی هستند.


خبر: متاسفانه - دفترچه آزمون علمی کاربردی دانشگاه جامع سال ۸۷ جهت دانلود - روی سایت سازمان سنجش قرار نگرفته که دوستان اعتراض خود را برای سازمان سنجش ارسال کنند. www.sanjesh.org

/ 2 نظر / 41 بازدید

[گل]

!

خوب این واقعاَ بده [شیطان]