32.jpg    خودکشی یک دانشجویICT    big3.jpg

یکی از دانشجویان دانشکده دیروز در حالی که از فشارهای بی امان اساتید و مسئولین دانشگاه به تنگ آمده بود ضمن اعتراض به وضعیت سخت گیریهای اساتید و تعداد مشروط شدگان ترم گذشته و احتمالاْ ترم جاری ضمن سردادن شعارهایی علیه سلف سرویس دانشکده و کارکنان محترم آن اقدام به خودکشی کردند.

گزارشات رسیده حاکیست که ایشان ضمن ریختن اشک بسیار در خیابان روبروی درب اصلی دانشکده فریاد میزدند ( پیشی بیا منو بخور ) .

البته خودکشی این دوست گرامی نافرجام ماند و هیچکدام از گربه های حوالی دانشکده برای خوردن ایشان اقدام عملی یا غیر عملی نداشتند و بلاخره با مداخله نیروهای حراستی و آتش نشانی مجاور دانشکده موضوع به خیر و خوشی حل شد و همگی در کنار هم عکس یادگاری گرفتند .

جدای از شوخی بشنوید سخنان دكتر شمسيپور عضو فرهنگستان علوم كشورهاي در حال توسعه و پر مقاله ترين دانشمند ايران در ISI راجع به سختگیریهای اساتید:

سخت گیری اساتید=شکوفایی یا ؟؟؟

دكتر شمسي‌پور، در سخنان خود به منظور ارائه‌ي بهترين راهكارهاي علمي براي كاهش رفتارهاي نابهنجار و استرس‌زا بهداشت رواني را مقدم بر بهداشت جسمي عنوان كرد و گفت: سخت‌گيري برخي از اساتيد، به گونه‌اي است كه تعادل رواني دانشجويان را برهم زده و باعث مي‌گردد به جاي شكوفايي استعداد دانشجويان، حضور در كلاس، درس، تحقيق و پژوهش براي ايشان در هاله‌اي از ترس و ابهام فرو رود كه به گفته‌ي دكتر شمسي‌پور اين اقدام، نه شرعي است و نه عرفي.
وي در ادامه خاطر نشان ساخت: سخت‌گيري اساتيد در رشته‌هاي فني و مهندسي چنان آسيب روحي – رواني بر دانشجويان وارد مي‌سازد كه در بررسي آمار موجود به خودكشي دانشجويان، رقم بالايي از دانشجويان رشته‌هاي فني و مهندسي را به خود اختصاص داده است.

آیا دانشگاه ما هم باید بدین روال ادامه دهد؟؟؟؟

/ 2 نظر / 9 بازدید
سپيده (من عاشق نميشم)

سلام وا کلی من رو سر کار گذاشتی با این پستت این همه غصه خوردم الهی پیشی گازت بگیره کی گفته من بچه دارم ؟ تعبیر جالبی از عشق داشتید ارزومند آرزوهای سبزت

hossein - ICT

سلام متاسفانه هر چی می گردم نمی تونم نمونه سوالات دروس کاردانی ict رو پیدا کنم ... میشه کمکم کنید ... ممنون میشم . با تشکر [گل]