رییس دانشکده علمی و کاربردی پست و مخابرات:

دانشکده خصوصی خواهد شد یا ...
تکلیف خصوصی شدن دانشکده مخابرات تا ماه آینده مشخص می‌شود
ظرف یک ماه آینده، در مورد خصوصی‌سازی دانشکده علمی و کاربردی پست و مخابرات مطابق اصل چهل و چهارم قانون اساسی تصمیم‌گیری خواهد شد.

1178_orig.jpg

دکتر غلامعلی حسنی‌صدر، رییس دانشکده علمی و کاربردی پست و مخابرات، در گفت‌وگو با خبرنگار سیتنا، با اشاره به وضعیت این دانشگاه پس از خصوصی شدن شرکت مخابرات ایران گفت: این موضوع هنوز به طور کامل بسته نشده است و همچنان در حال بررسی بوده تا مشخص شود که دانشکده پست و مخابرات در بحث اصل 44 می‌گنجد یا خیر.
وی، با بیا ن این مطلب که این موضوع در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حال پیگیری بوده، اما هنوز به نتیجه قطعی نرسیده‌ایم، خاطرنشان کرد: البته شورای اصل 44 که در وزارتخانه تشکیل شده، همچنان در حال بررسی موضوع است.
رییس دانشکده علمی و کاربردی پست و مخابرات، در پایان خاطرنشان کرد: در جلسات برگزار شده، نظرات خود را ارائه داده‌ایم و به طور مشخص تا یک ماه آینده نیز تکلیف خصوصی‌شدن یا دولتی ماندن این دانشکده مشخص خواهد شد.

هیس آقا:

در صورت خصوصی شدن دانشکده کل مجموعه به شرکت آبنبات قیچی سازی قزوین فروخته خواهد شد و سطح آن از دانشکده به مرکز آموزشی تغییر خواهد کرد که احتمالاً نام دانشگاه نیز به مرکز آموزشی علمی -کاربردی شرکت صنعتی آبنبات قیچی سازی قزوین تغییر خواهد کرد.

www.ictfaculty.tk
آدرس وبگاه ما

/ 1 نظر / 15 بازدید
سعید

عجب چه پیشرفتی جای تبریک داره واقعاً تبریک تبریک تبریک موفق باشند