احتمالاً دانشکده پست و مخابرات به شرکت مخابرات ایران منتقل خواهد شد 


معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی: کلیه اموال منقول و غیر منقول و مالکیت دانشکده علمی کاربردی مخابرات به شرکت مخابرات ایران منتقل خواهد شد.
محمد خواجه پور، معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی در گفت‌وگو با واحد خبر روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن بیان این مطلب، اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم برای انتقال نیروی انسانی و اعضای هیات علمی این دانشکده نیز به شرکت مخابرات ایران صورت گرفته است. علاوه بر این چند شرکت و سازمان زیر مجموعه وابسته به وزارت ارتباطات نیز به مخابرات ایران یا سایر شرکتها و سازمانهای وابسته منتقل می شوند.
معاون توسعه مدیریت و امور پشتیبانی با اشاره به برنامه‌های اجرا شده جهت به اصطلاح افزایش بهره‌وری گفت: در این راستا، گزارش‌های مربوط به چرخه مدیریت بهره‌وری و نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای وزارت‌خانه، سازمان‌ها، شرکت‌ها و موسسات وابسته جهت ارایه در جلسه شورای تحول اداری و سایر جوامع ذی‌ربط تهیه شده است.
وی تأکید کرد: همچنین به منظور تعیین شاخص‌های جدید بهره‌وری در وزارت ارتباطات، جلسات متعددی در مرکز ملی بهره‌وری ایران برگزار شده است.

شایان ذکر است که از آنجا که طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی بخش آموزش از اصل ۴۴ قانون اساسی جدا گشته است این اقدام معمول نیست و با انجام اینکار مقدمات اعتراض دانشجویان به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مسئولین دانشکده فراهم خواهد شد . لازم به یاد آوریست درصورت ملحق شدن دانشکده به مخابرات ایران و با آغاز خصوصی شدن شرکت مخابرات، دانشکده پست و مخابرات نیز در همین پروسه قرار گرفته و خود به خود خصوصی خواهد شد. امید است با درایت مسئولین مربوطه به خصوص شخص آقای خواجه پور اقدامات لازم جهت ادامه فعالیت دانشکده در وزارت ارتباطات فراهم گردد.

/ 1 نظر / 6 بازدید